Állásajánlatok

Kérjük csatolja önéletrajzát, amennyiben rendelkezésére áll!

Ha szeretne csapatunk tagja lenni, jelentkezzen most!

Szerelő pozíció:

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk Szállítószalag szerelő pozíció betöltésére.
Munkavégzés helye:
Franciaország, Németország
Ingyenes szállást biztosítunk (színvonalas, jól felszerelt szállások, wifivel, főzési lehetőséggel).
Az álláshoz tartozó elvárások:
▪️műszaki beállítottság
▪️alapvető elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete
▪️precíz, pontos munkavégzés
▪️megbízhatóság, rugalmasság
 Az állás betöltésénél előnyt jelent:
▪️középfokú fémipari vagy műszaki végzettség (lakatos, géplakatos, gépszerelő, autószerelő vagy egyéb, hasonló szakirányú képzettség)
▪️angol, német vagy francia nyelvismeret
▪️B kategóriás jogosítvány
▪️nehézgépkezelő, emelőgépkezelő vagy targoncás jogosítvány, műszaki rajz olvasás
 Főbb feladatok és munkák:
▪️ szállítószalag pályák, pályarendszerek telepítése, karbantartása, bontása, felújítása
▪️ mechanikai, összeszerelési munkafolyamatok előkészítése és elvégzése.
 Amit kínálunk:
▪️ Magyarországon bejelentett munka
▪️ Fejlődési lehetőség: külföldi tartózkodás révén fejlesztheti nyelvtudását, ill. szakmai fejlődés szerint előlépési lehetőséget biztosítunk
▪️ A kiutazás és a napi munkába járás szintén cégünk költsége, modern, kényelmes autókkal
▪️ Profi, jó minőségű szerszámok, gépek; korszerű munkavédelmi felszerelések és munkaruházat biztosítása térítésmentesen
▪️ A külföldi munkavégzéssel járó összes adminisztrációt elvégezzük (pl.: külföldi betegbiztosítás, munkavállalási engedélyek)
▪️ Egyénre szabott bérezés, személyes egyeztetés után
▪️ Rendszeres, előre tervezhető szabadságolás
▪️ Stabil hátterű, korrekt, megbízható cég
▪️ Folyamatos munkavégzés hosszú távon, határozatlan idejű munkaszerződés
Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: allas@montage.hu

Csoportvezető pozíció:

Olyan önálló munkavégzésre képes szerelők jelentkezését várjuk, akik alkalmasnak tartják magukat csoportvezetésre, illetve rendelkeznek megfelelő német vagy angol nyelvtudással. B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.